Detailní kontrola nemovitosti

Detailní kontrola nemovitosti

Jde o kontrolu nemovitosti s výstupní zprávou od autorizovaného inženýra ve stavebnictví. Vše probíhá jednoduše: provedeme kontrolu Vámi vybrané nemovitosti, statika, plísně, vlhkost, skryté vady, a další. Při prověření používáme profesionální přístroje. Po skončení kontroly je samozřejmá podrobná konzultace a vypracování podrobné zprávy.

Kupujete dům nebo byt a chcete si být jisti skutečným technickým stavem nemovitosti? Pomůžeme Vám při převzetí nové nemovitosti (developer nebo realizační firma) i starších nemovitostí. Potřebujete zjistit, jestli se v domě vyskytují nebezpečné látky, jako radon a další?

Chcete zvýšit šanci na urychlení prodeje díky technické zprávě, kde nic před budoucím kupujícím neschováváte a vyhnout se problémům spojenými se zárukou na skryté vady? Jsme zde pro všechny zúčastněné strany obchodu. Na Vaši poptávku reagujeme do 24 hodin. Cenu určujeme dle rozsahu.

Služba pro kupující i prodávající, ale i pro majitele nemovitosti, kterého zajímá technický stav jeho nemovitosti. Kontrola, chcete-li inspekce nemovitosti, Vám zjistí skutečný stavebně-technický stav a odhalí vady či nedodělky. Služba se provádí u všech typů nemovitostí, jak u novostaveb, tak i starších či historických nemovitostí.

Závěrečná zpráva upozorní na závady a nedostatky tak, aby daly prostor k jednání o případném odstranění závad nebo snížení ceny. Pomůže Vám před prodejem ověřit skutečný stav nemovitosti a objektivní zprávou tak zatraktivní její prodej. Navíc ukážete, že před kupujícím nic neskrýváte a pomůže Vám urychlit prodej.

Používají se nějaké přístroje?

Disponujeme velkým množstvím přístrojů:

  • Termokamera
  • Měřiče vlhkosti (v konstrukci, ve vzduchu),
  • Měřiče teploty včetně záznamu dat
  • Endoskopická kamera
  • Infračervené teploměry

KONTAKT
Ing. Jiří Tencar, Ph.D.
+420 736 630 021
tencar@ecoten.cz